Datum / type
Locatie
Begint om
Taal
Prijs
Zoek
U vindt de volledige trainingsbeschrijving verderop deze pagina.
Download als PDFDuur
½ dag
Taal
Engels
Cursuscode
RSPBE001
Prijs
EUR 172,00
Excl. extras & Excl. 21,00 % BTWDeze Module zal via theoretische en praktische training de deelnemer de nodige kennis geven om aan te sporen tot correcte ergonomie bij manuele inspanningen en om op een veiligere manier manuele inspanningen uit te voeren in de context van de windturbinesector, conform de GWO Manual Handling.
De GWO BST (Basic Safety Training - elementaire veiligheidstraining) werd ontwikkeld om personeel elementaire vaardigheden bij te brengen om in staat te zijn op een veilige manier te werken in de windenergiesector en te voldoen aan de vereisten van de urgentieresponstraining voor nieuw personeel in de windenergiesector. Ze is ontworpen met het oog op personeel dat offshore werkt.
Geen vooropleiding
Het doel van deze module bestaat erin de deelnemers bewust te maken door middel van theoretische en praktische training: de module wil een positief gedrag bij hen aanmoedigen m.b.t. manuele handelingen, en hen leren op een veiligere manier dergelijke activiteiten uit te voeren in de windturbine-industrie/omgeving, dit in overeenstemming met GWO Manual Handling.
De validatieperiode voor elke module is 24 maanden.
De cursus wordt gegeven in het opleidingscentrum van RelyOnNutec Belgium in Oostende.
Alle leerresultaten zoals vastgelegd in de GWO BST module Manual Handling.
Deze omvatten:
- Universele en nationale wetgeving
- Risico’s en gevaren in de werkomgeving
- Anatomie van de ruggengraat en houding
- TILE-principe (taak - individu - lading - context)
- Heftechnieken en veilig gedrag
- Praktijkoefeningen op basis van scenario’s
Browse 25 Trainingen
Datum / type
Locatie
Begint om
Taal
Prijs
Probleemoplossingen: Controleer de spelling en probeer het opnieuw OF Bezoek de pagina Aanbevolen trainingen voor een overzicht van de meest geboekte trainingen OF Probeer een vergelijkbaar maar anders omschreven zoekterm, zoals FOET in plaats van F.O.E.T OF De training is mogelijk niet beschikbaar in het door u gekozen land OF Neem contact op met uw lokale trainingscentrum voor hulp.
Sluit over 3 uur en 24 minuten
Ga naar locatieGeen resultaten gevonden
Zoek op land
Zoek op locatie
Zoek
Lees meer
Boek nu
Bewerken
Boeking
Trainingslocaties
Ok
Voer geldige inloggegevens in
Voer geldige inloggegevens in
Oeps! Er ging iets mis, certificaat niet gevonden
U heeft items in uw winkelmandje die tot meerdere landen behoren, verwijder ze of selecteer items uit hetzelfde land.