Hoe gaat Training Management Services in zijn werk?
Op maat gemaakt: TMS-pakketten zijn toegespitst op de behoeften van uw bedrijf en bieden de organisatie gemakkelijke toegang tot een selectie van vooraf gescreende trainingsbedrijven over de hele wereld. Mocht de noodzaak zich voordoen, dan kunnen we ook bestaande relaties met huidige aanbieders overnemen en beheren.
Georganiseerd: wanneer nieuwe trainingen nodig zijn of aflopende certificaten verlengd moeten worden, worden de deelnemers automatisch daaraan herinnerd en krijgen zij een reeks cursusdata om uit te kiezen. Uw TMS-consultant doet de opvolging en communiceert rechtstreeks met elk van uw teams om te helpen bij het zoeken en boeken van de juiste cursus, inclusief reis en verblijf, als u daar de voorkeur aan geeft.
Beheer: na afronding van de training worden de nieuw uitgegeven certificaten en evaluaties van de trainingen beheerd via het online-accountportaal van uw bedrijf. U krijgt een volledig overzicht van zowel de gevolgde trainingen als de bestaande hiaten. Regelmatig overleg met uw TMS-consultant over de competenties van uw personeel en driemaandelijkse bedrijfsoverzichten zorgen er tevens voor dat u altijd kunt rekenen op transparantie en dat u op de hoogte blijft van de stand van zaken.
Overzicht: alle facturatie wordt naadloos beheerd door uw TMS-supportteam en wordt gecommuniceerd en opgevolgd volgens de eisen van uw bedrijf.
Hoe we de Training Management Services voor uw bedrijf opzetten en runnen
Toewijzing van de juiste TMS-consultant voor uw bedrijf: op basis van de voetafdruk en de branche van uw organisatie matchen wij u met de juiste consultant die gespecialiseerd is in trainingsmanagement voor uw specifieke bedrijfstak en regio. Hij zal uw specifieke ankerpunt zijn voor het configureren, opzetten en dagelijkse beheer van uw TMS-oplossing.
Gerichte samenstelling van uw specifieke TMS-pakket: op basis van een beoordeling van uw wereldwijde competenties, certificeringen en trainingsbehoeften en in nauwe samenwerking tussen u en onze TMS-consultants wordt een pakket van trainingsdiensten voor uw organisatie ontwikkeld en voorgesteld. Afhankelijk van de gewenste mate van betrokkenheid kiezen sommige klanten er ook voor om inspraak te hebben in de uiteindelijke selectie van opleidingsaanbieders.
Opzetten van een specifiek trainingenportaal voor uw bedrijf: afhankelijk van uw bestaande IT-, bedrijfs- en competentiemanagementsystemen bieden wij u uw eigen online TMS-accountportaal of kunnen wij met uw bestaande systemen werken. Ons TMS-team heeft ervaring in het werken met verschillende trainingsmanagementplatforms in verschillende bedrijfstakken. Standaardrapporten en -overzichten worden geconfigureerd om te voldoen aan uw bedrijfs- en rapportagebehoeften.
In kaart brengen van trainings- en certificeringsbehoeften: op basis van de opleidings- en certificeringsbehoeften van uw organisatie identificeren wij bestaande en spoedig optredende trainingshiaten en beheren wij de boeking van trainingen of de inzet van materiaal in de vorm van trainingen via uw netwerk van geselecteerde leveranciers.
Communiceren, boeken en organiseren: werknemers met bestaande of toekomstige trainingsbehoeften worden geadviseerd en gevraagd om een plek te reserveren bij een van uw vooraf geselecteerde leveranciers op een tijd en locatie die hen het beste uitkomt. Uw TMS-consultants zorgen voor de opvolging van de boeking van de juiste trainingen en zij organiseren de nodige reis- en verblijfsarrangementen en de logistieke begeleiding.
Certificeren, evalueren en rapporteren: medewerkers die de opleiding met succes afronden, krijgen een certificaat en beoordelen de kwaliteit van de ontvangen opleiding. Het respectievelijke management heeft volledige transparantie over de status van de competenties van hun organisatie en de kwaliteit van de opleiding die medewerkers krijgen.
Lopende aanpassing aan de veranderende zakelijke en wettelijke vereisten: naarmate uw bedrijfsbehoeften en wettelijke vereisten veranderen, veranderen ook de opleidingsbehoeften van uw organisatie. Uw TMS-consultant zorgt ervoor dat deze wijzigingen worden meegenomen in uw TMS-set-up en zorgt voor relevante aanpassingen en suggesties, terwijl uw team betrokken wordt bij het proces.
Waarom is RelyOn Nutec de aangewezen Training Management Services-partner?
Wereldwijde trainingsmanagement met lokale levering: samenwerking met een wereldwijde aanbieder van opleidingsdiensten mag niet ten koste gaan van de kwaliteit van de opleidingen op lokaal niveau. Onze consultants maken trainingspakketten op maat via een netwerk van duizenden aanbieders dat wij in de afgelopen 30 jaar hebben opgebouwd. Met 33 opleidingsfaciliteiten in meer dan 20 landen over de hele wereld zijn wij als grootste aanbieder van veiligheidstrainingen in staat om dit op mondiaal niveau te coördineren en lokaal te leveren. We beheren behoeften op mondiaal niveau en pakken die aan vanuit een lokaal perspectief.
Outsourcing met volledig overzicht en totale controle: of u nu kiest voor volledige of gedeeltelijke outsourcing, ons TMS-platform biedt u een volledig overzicht van de opleidingsbehoeften, certificeringen en uitgaven, zodat u altijd de controle behoudt.
Tientallen jaren ervaring met een gemengd leeraanbod: we hebben de afgelopen 30 jaar de opleidingsbehoeften van grote en kleine bedrijven over de hele wereld beheerd.
Wij kennen de wensen en eisen van grote bedrijven en projecten: als grootste wereldwijde aanbieder van opleidingen met een fysieke aanwezigheid in meer dan 20 landen, beschikken onze ervaren teams over een schat aan kennis en ervaring om veilig te stellen dat u voldoet aan de noodzaak om concurrerend te blijven als een levensvatbare oplossing voor de grootste contracten en projecten ter wereld.
Contact
Neem contact op met uw lokale contactpersoon als u een vraag heeft of meer informatie wilt over Training Management Services.
US: Jenni Lewis - jcl@us.relyonnutec.com
Mexico: Maribel Falcon - MC@mx.relyonnutec.com
Canada: Ben Rossong - br@ca.relyonnutec.com
Brazil: Renato Ricieri Escochi - rr@br.relyonnutec.com
UK: Iain Taylor - it@relyonnutec.com
Norway and Denmark: Claus Nexø Hansen - cnh@relyonnutec.com
Netherlands, Belgium and Germany: Lars Brenne - lb@relyonnutec.com
Middle East: Mark Smith - mgs@ae.relyonnutec.com
Asia: Vincent Liew - vl@msts-my.org